Cena
0 € s DPH

Výrobca
Obifon, s.r.o.

Kód produktu
TECH0009

Mona je akustický panel s výrazným 3D designom prinášajúci netradičný prvok do priestoru. Povrch je s textíliou, hrana natur biela. Je vhodný ako na stenu tak aj miesto kaziet do stropu. Na podložke o rozmere 575x575mm a hrúbke 15mm je sada kociek, nepravidelne uložených o rôznej hrúbke. Skladaním panelov a ich pootočením, vzniká nepravidelná 3D zmes kociek s výrazným designovým efektom viac

Mona je akustický panel s výrazným 3D designom prinášajúci netradičný prvok do priestoru. Povrch je s textíliou ,hrana natur biela. Je vhodný ako na stenu tak aj miesto kaziet do stropu. Na podložke o rozmere 575x575mm a hrúbke 15mm je sada kociek, nepravidelne uložených o rôznej hrúbke. Skladaním panelov a ich pootočením, vzniká nepravidelná 3D zmes kociek s výrazným designovým efektom.

Popis výrobku:

Varianty akupanelu MONA

Rozmery panelov
Obrázok šírka Panelu /mm/ dĺžka Panelu /mm/ hrúbka /mm/
MONA  /set nepravidelných kociek o rôznych hrúbkach/ 575 575 15-55

Farebné kombinácie  povrch tkanina alebo biela  Natur

Panel sa objednáva na kusy /min. možstvo 4 kusy/ s definovaním typu povrchu tkanina

Možnosti použitia
Všade tam, kde je priestor a potreba upraviť akustiku s novým designovým výrazom. Hlavne kancelárie, domáce kino resp. spoločenské priestory. Lepenie na strop je možné pre nízku váhu. Panel o rozmeroch 575x575 je možne vložiť do konštrukcie stropnej na kazety a 3D štruktúra visí zo stropu. Farebné prevedenie a iné rozmery sú samozrejmosťou.  

Montáž:

Montáž panelov Ekosound je vzhľadom na ich váhu a pevnosť jednoduchá. Dôležitý je rozmer a váha panelu pri výbere metódy upevnenia na stenu. 4cm panel váži 3 kg na m2.

1. Je možné ich lepiť PU penoui resp. Mamutom.

2. Je možné ich zavesiť na stenu ako obraz

3.Pri aplikácii viac panelov vedľa seba je nutné ich pootočiť o 90 stupňov aby vytvárali nepravidelný útvar.

Akustické Varianty:

povrchyZákladné povrchové úpravy panelov Ekosound 3Dspace :

Ekosound povrch

Textilné povrchy

Umiestnenie na: Stenu
Určené pre: Kancelárie
Materiál: Recyklovaný (PES vlákno), RAL, Tkanina