Ekosound Hard - Hrúbka: 12mm, Rozmer: 600x3000mm

Cena
169,80 € s DPH 94,33 €/m²

Výrobca
Obifon, s.r.o.

Kód produktu
P00020-5

Rozmer / ks
1.8 m²

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
12mm
N02 - Light Grey
N02 - Light Grey
N03 - Silver Grey
N03 - Silver Grey
N04 - Antracit
N04 - Antracit

ks

Akustické panely Ekosound Hard s hrúbkou 12 mm a výnimočnou odolnosťou proti mechanickému zaťaženiu, nárazu a roztrhnutiu sú predurčené do priestorov pre športové vyžitie, domáce fitness, školy, škôlky, domáce kiná i štúdiá, haly, chodby, telocvične. Pri dobrej montáži vytvorí jednoliaty nástenný povrch. viac

Akustické panely Ekosound Hard s hrúbkou 12 mm a výnimočnou odolnosťou proti mechanickému zaťaženiu, nárazu a roztrhnutiu sú predurčené do priestorov pre športové vyžitie, domáce fitness, školy, škôlky, domáce kiná i štúdiá, haly, chodby, telocvične. Pri dobrej montáži vytvorí jednoliaty nástenný povrch.

Akustický panel Ekosound Hard Vám vieme vyrobiť aj vo Vami vybranej farbe RAL na požiadanie.

V prípade záujmu, si viete zakúpiť aj iný rozmer akustických panelov. Stačí, ak vypíšete dopytový formulár s Vašimi požiadavkami na veľkosť, farbu či akustické vlastnosti.

DETAILY

Použitie: Akustické nástenné panely sú určené aj pre vysoko namáhané priestory ako napríklad pre fitness, školy, škôlky, kancelárie, domáce kiná i štúdiá, haly, chodby, telocvične. 

Materiál: Ťažká tvrdená polyesterová vláknitá doska, nazývaná ako PES vlákno v sivých odtieňoch s viditeľným mramorovaním.

Vlastnosti: Tvrdý povrch a výborná akustika ho predurčuje ako stenový obklad pre priestory s vysokým mechanickým zaťažením. Materiál panelu je rovnomerný, pevný pružný a odolný voči opotrebeniu, nárazu a roztrhnutiu. Panel má nielen účelovú stránku, ale i praktickú. Môžete ho využiť i na pripnutie dokumentov, fotografií, písmen a podobne. Veľká dĺžka dosky bude Vaším ideálnym akustickým a izolačným materiálom, ktorý Vám prinesie tiché a elegantné prostredie. Pri výrobe panelov sa nepoužívajú žiadne chemické prísady, preto je vhodný do priestorov, kde sa pohybujú aj deti.

Farebné prevedenie: Odtiene sivej s mramorovaním.

Zvuková pohltivosť: alfa w = 0,6

Horľavosť: B s1,d0

Čistenie: Vysávaním, jemnou kefou alebo vlhkou bavlnenou handričkou.

Montáž: Montuje sa priamo na stenu či strop lepením, alebo s odsadením 40 mm od steny na konštrukciu alebo zavesením zo stropu.

Ak potrebujete viac technických informácií o akustickom panely Ekosound Hard, kliknite sem.Hrúbka 10mm
Dĺžka 1200mm, 2000mm, 3000mm
Šírka 600mm
Farba N02 - Light GreyN03 - Silver GreyN04 - Antracit
Použitie v: Interiéry
Váha na m2: 2,5 kg
Umiestnenie na: Stenu, Strop
Spôsob umiestnenia/Montáž: Lepením, Na konštrukciu
Určené pre: Byty/Domy, Školy, Kancelárie, Spoločenské priestory, Kino/Divadlo, Domáce kino, Nahrávacie štúdio
Materiál: Recyklovaný (PES vlákno)