Cena
0 € s DPH

Výrobca
Obifon, s.r.o.

Kód produktu
TECH0004

Tvrdý Akustický panel s hrúbkou 12 mm s mramorovaným povrchom vo viacerých odtieňoch sivej. Materiál dosky je pevný pružný a odolný voči opotrebeniu, je odolný voči nárazu a roztrhnutiu. Je ľahko rezatelný na stolovej píle.Výhodou je aj "pripínací povrch" . Materiál bude určite vaším ideálnym zvukovoizolačným a dekoračným materiálom, ktorý Vám prinesie tiché a elegantné prostredie. Prednosťou panelu je jeho aplikácia do športových priestorov . Varianta Vcut má frézovaný povrch v rôznych vzoroch a typoch. viac

Tvrdý Akustický panel s hrúbkou 12 mm s mramorovaným povrchom vo viacerých odtieňoch sivej. Materiál dosky je pevný pružný a odolný voči opotrebeniu, je odolný voči nárazu a roztrhnutiu. Je ľahko rezatelný na stolovej píle.Výhodou je aj "pripínací povrch" . Materiál bude určite vaším ideálnym zvukovoizolačným a dekoračným materiálom, ktorý Vám prinesie tiché a elegantné prostredie. Prednosťou panelu je jeho aplikácia do športových priestorov . Varianta Vcut má frézovaný povrch v rôznych vzoroch a typoch.

Popis výrobku:

Kategória stenový panel PET vlákno
Povrchová úprava-farba Mramorovanie viac odtieňov
Možnosť farebného povrchu
Zvuková pohltivosť alfa w = 0,6
Stupeň horľavosti B s1,d0
mechanická odolnosťi výborná - tvrdý,pružný,pripínací povrch,frézovateľný 

Varianty panelu Ekosound Hard

Prevedenie panelov:
Var.1. štandart - Hladký tvrdý povrch

Var. 2. V-cut - frézovaný povrch drážkami  v tvare V

Rozmery:
Rozmery základného panelu sú max 2000x3000mm. Hrúbka je 12mm. Z tohto rozmeru vieme naformátovať akýkoľvek rozmer podľa požiadavky. 

Akustické Varianty:

Krivka pohltivosti panelu Ekosound Hard v hrúbke 12mm priamo na stene a s odsadením 400mm ako oblaky napr.

Výhodné je zavesenie v priestore ako oblaky,baffle alebo ako kazety

bez odsadenia
Ekosound Hard 12mm  lepeny na stene Ekosound Hard 12mm  odsadený 50mm Ekosound Hard 12mm  odsadený 50mm s MV minerál
Ekosound Hard 12mm  odsadený 100mm Ekosound Hard 12mm  odsadený 100mm s MV minerál Krivka 12mm Ekosound Hard odsadený 400mm
Povrch prvkov Ekosound Hard je melírovany /Melange /  v odtieni svetlej a tmavej farby. Je možné ho upraviť farebne podľa požiadavky ale mramorovanie ostáva vždy viditeľné.  Tvrdý povrch a vyborná akustika ho predurčuje ako stenový obklad s vysokým mechanickým, zaťažením.  Hrubka panelu je 12mm a max. rozmery 3000mmx1200mm.