Powered by Smartsupp

Cena
101,04 € s DPH
101,04 €/ks

Rozmer / ks
1 ks

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
HDF - Buk HDF - Javor HDF - Čerešňa HDF - Dub
Eliz Julia Ekvalizer Esher

ks

Akufon ART je drevený panel s perforovanými obrazovými motívmi,ktorý kombinuje krásu dreva s akustickým komfortom. Akufon ART pokrýva stredné a vysoké frekvencie a správa sa ako absorbér a difúzor zároveň. Panel je tvorený tenkou perforovanou doskou bez rámu na čiernej akustickej vložke.

Cena je za rozmer 600 x 600 x 50 mm.

Minimálne množstvo odberu je 4 kusy. viac

Akufon ART je drevený panel s perforovanými obrazovými motívmi,ktorý kombinuje krásu dreva s akustickým komfortom. Akufon ART pokrýva stredné a vysoké frekvencie a správa sa ako absorbér a difúzor zároveň. Panel je tvorený  tenkou perforovanou  doskou bez rámu na čiernej akustickej vložke.

Cena je za rozmer 600 x 600 x 50 mm.

Minimálne množstvo odberu je 4 kusy.

TABUĽKA DÁT

Hrúbka mm 50 mm
Povrchová úprava HDF, MDF
Rozmery 595x595mm

DETAILY

Zvukovopohltivý panel  Akufon ART sa používa do exkluzívnych priestorov, kde sa vyžaduje drevenný, vysoko estetický povrch Jeho akustické a estetické vlastnosti ho predurčujú do priestorov domáceho kina, spoločenských a reprezentačných priestorov. Prednosťou oproti klasickým dierovaným panelom je ich estetický dojem. Povrch je štandardný s tenkou HDF (3 mm), alebo MDF (8 mm) doskou, alebo na objednávku  s 10mm dýhovanou doskou.

Povrch Drevo
Hrúbka prvku 50mm
Materiál jadra Recyklovaný PET panel, Drevo
Povrchová úprava Drevo
Problém Hluk/ozvena v miestnosti
Umiestnenie na: Stenu
Určené pre: Byty/Domy, Domáce kino, Nahrávacie štúdio

Alternatívne produkty1