Akustický obraz Soundpix - Variant: 600x400x40 mm - s obalenou hranou

Cena
38,60 € s DPH 160,83 €/m²

Výrobca
Obifon, s.r.o.

Kód produktu
P00025-8

Rozmer / ks
0.24 m²

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

ks

Akustický obraz Soundpix Vám vyrobíme podľa vášho motívu presne podľa Vašich predstáv. Stačí, keď nám po odoslaní objednávky dodáte Vami vybraný motív v kvalite aspoň 150 DPI. Nástenný akustický obraz sa bude výnimočným doplnkom Vášho interiéru. Vami dodaný motív nesmie obsahovať rovné čiary. Obrazy dodávame aj s úchytmi na stenu. viac

Akustický obraz Soundpix Vám vyrobíme podľa vášho motívu presne podľa Vašich predstáv. Stačí, keď nám po odoslaní objednávky dodáte Vami vybraný motív v kvalite aspoň 150 DPI. Nástenný akustický obraz sa bude výnimočným doplnkom Vášho interiéru. Vami dodaný motív nesmie obsahovať rovné čiary. Obrazy dodávame aj s úchytmi na stenu.

Na zákazku Vám vyrobíme akustický obraz aj v iných rozmeroch, s inými akustickými vlastnosťami či s iným rámom, aké máme v základnej ponuke na eshope. Maximálne rozmery akustického obrazu sú 1200x3000 mm. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom dopytového formulára.

DETAILY

Použitie: Nástenný akustický obraz Soundpix bude vo Vašom priestore pekným estetickým doplnkom. Obrazy vyrábame bez rámu s obalenou hranou, s viditeľným eloxovaným rámom alebo so zabaleným rámom v látke. Akustický obraz je výborným riešením, ak sa Vám do priestoru esteticky nehodia klasické akustické panely a potrebujete riešiť ozvenu a hluk.

Materiál: Základom akustického obrazu Soundpix je akustická tkanina s grafickým motívom, ktorý nám dodáte alebo si ho vyberiete vo fotobanke. Vnútro akustického obrazu tvorí zvukovopohltivá vložka z PES vlákna, ktorá má výborné akustické vlastnosti.

Vlastnosti: PES akustický panel, ktorý tvorí vnútro obrazu, je spracovaný ekologicky, je recyklovateľný, oteruodolný, stredne ťažký s vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu. Akustická látka je upravená digitálnou tlačou Vami dodaného motívu.

Farebné prevedenie: Digitálna tlač na látke vhodnej pre akustické panely.

Zvuková pohltivosť: alfa w = 0,75 (pri hrúbke 40 mm bez odsadenia od steny)

Horľavosť: B s1,d0

Čistenie: Nástenný akustický obraz môžete v prípade potreby čistiť veľmi jemne vlhkou bavlnenou handričkou.

Montáž: Zavesením na stenu rovnako ako klasický obraz.

Ak potrebujete viac technických informácií o akustickom obraze Soundpix, kliknite sem.

Hrúbka 40mm, 60mm
Rozmer 600x600mm, 600x1000mm, 750x1000mm, 1000x1500mm
Použitie v: Interiéry
Váha na m2: 2 - 4 kg
Umiestnenie na: Stenu
Spôsob umiestnenia/Montáž: Zavesením
Určené pre: Byty/Domy, Školy, Kancelárie, Spoločenské priestory, Domáce kino, Nahrávacie štúdio
Materiál: Tkanina, Potlač