Viac variant a info na webe

Cena
od 96,48 € s DPH

Výrobca
Obifon, s.r.o.

Kód produktu
P00025

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

ks

Akustický obraz Soundpix Vám vyrobíme podľa vášho motívu presne podľa Vašich predstáv. Stačí, keď nám po odoslaní objednávky dodáte Vami vybraný motív v kvalite aspoň 150 DPI. Nástenný akustický obraz sa bude výnimočným doplnkom Vášho interiéru. Vami dodaný motív nesmie obsahovať rovné čiary. Obrazy dodávame aj s úchytmi na stenu. viac

Akustický obraz Soundpix Vám vyrobíme podľa vášho motívu presne podľa Vašich predstáv. Stačí, keď nám po odoslaní objednávky dodáte Vami vybraný motív v kvalite aspoň 150 DPI. Nástenný akustický obraz sa bude výnimočným doplnkom Vášho interiéru. Vami dodaný motív nesmie obsahovať rovné čiary. Obrazy dodávame aj s úchytmi na stenu.

Na zákazku Vám vyrobíme akustický obraz aj v iných rozmeroch, s inými akustickými vlastnosťami či s iným rámom, aké máme v základnej ponuke na eshope. Maximálne rozmery akustického obrazu sú 1200x3000 mm. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom dopytového formulára.

DETAILY

Použitie: Nástenný akustický obraz Soundpix bude vo Vašom priestore pekným estetickým doplnkom. Obrazy vyrábame bez rámu s obalenou hranou, s viditeľným eloxovaným rámom alebo so zabaleným rámom v látke. Akustický obraz je výborným riešením, ak sa Vám do priestoru esteticky nehodia klasické akustické panely a potrebujete riešiť ozvenu a hluk.

Materiál: Základom akustického obrazu Soundpix je akustická tkanina s grafickým motívom, ktorý nám dodáte alebo si ho vyberiete vo fotobanke. Vnútro akustického obrazu tvorí zvukovopohltivá vložka z PES vlákna, ktorá má výborné akustické vlastnosti.

Vlastnosti: PES akustický panel, ktorý tvorí vnútro obrazu, je spracovaný ekologicky, je recyklovateľný, oteruodolný, stredne ťažký s vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu. Akustická látka je upravená digitálnou tlačou Vami dodaného motívu.

Farebné prevedenie: Digitálna tlač na látke vhodnej pre akustické panely.

Zvuková pohltivosť: alfa w = 0,75 (pri hrúbke 40 mm bez odsadenia od steny)

Horľavosť: B s1,d0

Čistenie: Nástenný akustický obraz môžete v prípade potreby čistiť veľmi jemne vlhkou bavlnenou handričkou.

Montáž: Zavesením na stenu rovnako ako klasický obraz.

Ak potrebujete viac technických informácií o akustickom obraze Soundpix, kliknite sem.

Hrúbka 40mm, 60mm
Rozmer 600x1000mm, 600x600mm, 750x1000mm, 1000x1500mm
Použitie v: Interiéry
Váha na m2: 2 - 4 kg
Umiestnenie na: Stenu
Spôsob umiestnenia/Montáž: Zavesením
Určené pre: Byty/Domy, Školy, Kancelárie, Spoločenské priestory, Domáce kino, Nahrávacie štúdio
Materiál: Tkanina, Potlač