Powered by Smartsupp

Drevené lamely - Wood-Stripes - Hrúbka: 24mm, Dĺžka: 2750mm, Šírka: 300mm, Váha 1 ks: 7,5 kg, Farba lamely - MDF povrch Fólia 2700/30/24mm šírka panelu 300mm: Dub natural, Filc podložka 8mm farby: Béžová


Cena
90,20 € s DPH

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Béžová Sivá Čierna

MDF, fólia, balená hrana, panel


Stenový lamelový akustický panel o šírke 300mm, balená hrana MDF rôzne farebné variácie. Univerzálne použitie na steny a strop. Aplikácia lepením, skrutkovaním. Doporučujeme predsadiť. viac

Špecifikácia

Kategória / materiál stenový drevený panel / MDF / Filc
Povrchová úprava fólia  na MDF / filc  / farebné variácie 
Zvuková pohltivosť alfa w = 0,7-1,0 / podľa odsadenia
Stupeň horľavosti D2 s1, d0
mechanická odolnosť výborná
Váha kg / ks
7,5 kg / 1 ks
Rozmery panelu (Š x H x D)
300 x 24 x 2750 mm
Šírka lamiel 30 mm
Rozteč medzi lamelami 20 mm

DETAILY

Použitie: Lamelový panel spája v sebe moderný dizajn s funkčnosťou (vysokým absorpčný koeficient zvuku), čo predurčuje jeho použie do: domáceho prostredia - moderný obývací interiér, domáce kiná, spálne, detské izby; pracovného prostredia - kancelárie, zborovne, učebne, chodby, vstupné haly, verejné budovy, hudobné štúdiá a iné.

Materiál: akustický materiál nazývaný ako PES vlákno spolu s lamelami s povrchovou úpravou v rôznych odtieňoch dreva a farieb s obalenou hranou.

Konštrukcia: Panely majú konštrukciu z vertikálne usporiadaných líšt pripevnených na filcový panel. 

Farby a materiál lamely:  sú vyrobené z kvalitného MDF materiálu v mnohých odtieňoch duba, dreva a ďalších 8 farbách, aby si zákazník mohol vybrať podľa svojich individuálnych preferencií.

Farby a meteriál podkladu: je z pohltivého jadra, tvoreného panelom Ekosound v hrúbke 8 mm dostupným v troch farbách (čierna, sivá, béžová). Tieto akustické panely majú výbornú mechanickú odolnosť. 

Čistenie: Čistenie mäkkou kefkou a vysávačom, prípadne vlhkou čistou handričkou.

Montáž: Akustický panel Wood - Stripes sa montuje jednoducho a vďaka tomu je vhodný do takmer každého priestoru. Panely sa skrutkujú cez medzery medzi lamelami o stenu. Prekrytie hlavičky skrutiek docielite krytkami, ktoré umiestnite na hlavičku skrutiek. Návod si môžete prečítať tu.

Akustika: Pre dosiahnutie dobrej akustiky doporučujeme panely predsadiť aspon 40mm na stene na hranosly alebo CD profily!

Váha 1 ks 7,5 kg
Rozmer 300x2750mm
Farba lamely - MDF povrch Fólia 2700/30/24mm šírka panelu 300mm Dub sonoma Dub natural Orech Dub wotan Dub artisan Biela matná Koralová Púdrová ružová Škandinávska sivá Kaki Tmavozelená Antracit Čierna matná
Filc podložka 8mm farby Béžová Sivá Čierna
Hrana panelu čierna, balená vo fólií s textúrou dreva, balená vo farebnej fólií
Použitie v: Interiéry
Spôsob umiestnenia/Montáž: Lepením, Skrutkovaním
Povrch Drevo
Materiál jadra Recyklovaný PET panel, Drevo
Povrchová úprava Drevo
Problém Hluk/ozvena v miestnosti
Umiestnenie na: Stenu, Strop
Určené pre: Byty/Domy, Školy, materské školy, Kancelárie, Spoločenské priestory, Kino/Divadlo, Domáce kino, Nahrávacie štúdio