Powered by Smartsupp

Cena za 1ks setu s 15ks panelmi. Pri objednávky zadajte počet kusov sád a farby panelov. K panelom je možné doobjendať montáž po telefonickom dohovore.

Cena
350 € s DPH

Spresnite výber produktu
Light Grey 9 a 12 mm Silver Grey 9 a 12 mm Antracit 9 a 12 mm White 06 Ash Grey 18 Lime Green 37 Green 04 Orange 05 Light Yellow 20 Violet 23 Dark Blue 08 Blue 03 Sky Blue 22 Aqua Grey 14 Light Camel 07 Deep Camel 10 Longan Yellow 11 Ferruginous 09 Maroon 15 Pure Red 25 Red 21 Deep Orange 19 turquoise 31 Pink 33

Vyrábané na objednávku
ks

Blade wave lamely sú tenké 9-12mm filcové PET lamely o výške do 600mm, ktoré sa ponúkajú ako set 15 lamiel v dĺžke 1200mm.Tento set sa vešia na strop v ostrovčekoch čím tvoria pekný doplnok interiéru v tvare nepravidelnej vlny. Farebné prevedenie podľa želania. viac

Popis výrobku

Akustické lamely Blade wave sú sústavou tenkých lamiel z materiálu Ekosound, ktoré sa aplikujú na strop vytváraním ostrovčekov. Spolu so širokou škálou farebných a výškových možností ponúka dizajnérom množstvo dizajnových možností a variácií. Základom je lamela o hrúbke 9mm, výške do 600mm a dĺžke 1200mm.

Rozmery produktu

Vertikálne kladené lamely o hrúbke 9mm
Výška lamely  (mm) Dĺžka (mm) Hrúbka (mm) Set ks
300 1200 9 15

Vlastnosti produktu

Kategória / Materiál

Lamela, baffle  /  Plsť

Prevedenie prvku

Spojené lamely na zavesenie
Povrchová úprava Farba podľa vzorkovníka
Zvuková pohltivosť alfa w = 0,6-0,9 od odsadenia
Stupeň horľavosti B s1, d0

Sú vhodné aj pre kancelárske komunity, obchody a reštaurácie - limity určuje iba vaša predstavivosť. Panel BLADE WAVE je navrhnutý tak, aby znižoval hladinu hluku. Je efektívnym riešením pre absorpciu zvuku a zároveň skracuje dobu dozvuku pre hluk v domácnosti či kanceláriach.

Variant  Ekosound označenie B  /PET vlákno/
Horľavosť - Reakcia na oheň
Panely Ekosound sú z PET vlákna.
Horľavosť: Ekosound v hrúbke 5-50mm a plošnej hmotnosti do 2500g/m2  je zaradený podľa STN EN 13501-1 do skupiny B S1,d0  ako neľahko horľavý.
Odolnosť voči vlhku
Vláknitý panel EKOSOUND je vhodný aj do  vlhkého prostredia do 60% vlhkosti pri odvetrávanom priestore  a zabránenie kondenzácie vodných pár.
Mechanické vlastnosti
Panely EKOSOUND  sú pružné a odolávajú mechanickému poškodeniu aj hrubej sile okrem znečistenia povrchu .
Hygiena  a čistenie panelov

Panely Ekosound vynikajú ekologickou nezávadnosťou. V prevedení Natural je bez akejkoľvek chemickej prísady. Vhodné pre detské zariadenia a zdravotnícke priestory. Čistenie mäkkým kefou alebo vysávačom.
Upozornenie!
  Pri aplikácii panelov Natural v bielej alebo čiernej farbe sa musia používať rukavice, pretože povrch panelov je citlivý na znečistené ruky.

Zavesenie na strop Zavesené na stojato
Povrch Filc
Hrúbka prvku 9mm
Tvar prvku Lamela
Materiál jadra Recyklovaný PET panel
Povrchová úprava PET panel Farba
Problém Hluk/ozvena v miestnosti
Umiestnenie na: Strop
Určené pre: Kancelárie

Montáž:

Montáž lamiel Silencio

Prednosťou systemu je jeho montáž. Podľa podmienok na strope /prázdny,rozvody,vzduchotechnika/ si treba dohodnúť spôsob uchytenia a osadenia zavesných prvkov.
1. Štandartne podľa výšky zavesenia a podmienok sú lamely uchytene na bielych T profiloch,ktoré sú zavesené alebo uchytené priamo na strop. Výšku lamiel určuje výška zavesenia T profilu
2.Vzhľadom na nízku váhu lamiel sa dodáva lamela so špecialnym  plastovým klipom na hornej hrane lamely a cez tento nasúva sa spolu s lamelou na T profil.T profil štandartne je osadený kolmo na smer lamiel v rozteči 120cm ale je možné ho osadit aj pozdlžne so smerom lamiel ako na obrázku. Plastové klipy je možné lepiť aj na stavbe čo umožňuje meniť rozteč T profilov na zavesenie.

3. V prípade nutnosti odoberania lamiel dodávame lamely s magnetmi. Podľa velkostí lamiel a ich dlžky dodávame lamely s nalepenými magnetickými kruhmi v rozostupe 60 až120cm podľa váhy lamely. V tomto rastri sa na strop zavesia T profily o ktoré sa na magnety zavesia jednotlivé lamely.Toto riešenie umožnuje meniť rozostupy lamiel,odoberať ich a znovu vešať.

5.Daľšou variantou uchytávanie lamiel na chodbách alebo prekladoch je nastoknutie lamely cez drážku o L profil na stenách. Obmedzením je dlžka lamely pri výške 10cm je to 170cm s mín. priehybom a pri výške 20cm je to 200cm.

6. Dlžka lamiel je štandartne 2400mm.Je možné dodať aj kratšie lamely . Pri dlhých lamelách /viac ako 2400mm/ sa hrany lamiel spájajú terčíkmi so suchým zipsom,čím je možné ich rozobrať.

Alternatívne produkty4