Powered by Smartsupp

Cena za 1m2

Cena
13,44 € s DPH
13,43 €/m²

Rozmer / ks
5.04 m²

Spresnite výber produktu
Blanco
Na sklade

Sklovláknité nehorľavé kazety v bielej farbe zavesené v konštrukcii z viditeľných T profilov bielej alebo čiernej farby. Majú výborné akustické vlastnosti a vhodné aj do vlhkého prostredia.
Základný rozmer kaziet je 600 x 600 mm.Hrúbka 15mm. Viditelný raster. Iný rozmer na DOPYT. viac

Základný rozmer kaziet je 600 x 600 mm.

TABUĽKA DÁT

Váha produktu na m2 0,4 kg na m2
Hrúbka mm 15
Rozmery 600 x 600 mm
Jednotka produktu 1 m2

Použitie

Akustické kazety sú určené na zníženie hluku v miestnostiach, halách, učebniach, chodbách a iných spoločných priestoroch. Panely pohlcujú zvuk, ktorý sa už neodráža do priestoru, čím znižujú hluk a nepríjemnú ozvenu.

Konštrukcia

Kazety Obifon sú určené ako výplň viditeľných roštov a vytvárajú na strope štvorcovú konštrukciu. Každá kazeta sa dá jednotlivo vybrať z konštrukcie. Systém kazetového stropu pozostáva z jednotlivých profilov závesného systému a kaziet. Profily sú v dĺžke 600,1200 a 3700 mm pričom spolu s bočnými L profilmi vytvárajú systém na konštrukciu zavesenú na strope. Profily sú z pozinkovanej ocele, pričom viditeľná hrana je štandartne biela alebo čierna. 

Materiál

minerálne vlákno

Vlastnosti

Odľahčené vertikálne akustické absorbéry hluku sa názvom "Kazety" účinne absorbujú zvuk jeho pohlcovaním. Znižujú dozvuky v priestoroch, čím klesá úroveň hluku a zlepšuje sa pracovné prostredie.

 Montáž: Pozri tu

Hrúbka prvku 15mm
Tvar prvku Stropná kazeta
Materiál jadra Minerálne vlákno - nehorľavé
Povrchová úprava Sklotkanina Blanco
Problém Hluk/ozvena v miestnosti
Určené pre: Byty/Domy, Školy, materské školy, Kancelárie, Priemysel, Športoviská, Spoločenské priestory, Kino/Divadlo, Domáce kino, Nahrávacie štúdio

Alternatívne produkty1