Powered by Smartsupp

Cena
135,99 € s DPH
135,99 €/ks

Rozmer / ks
1 ks

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Light Grey 9 a 12 mm Silver Grey 9 a 12 mm Antracit 9 a 12 mm White 06 Ash Grey 18 Lime Green 37 Green 04 Orange 05 Light Yellow 20 Violet 23 Dark Blue 08 Blue 03 Sky Blue 22 Aqua Grey 14 Light Camel 07 Deep Camel 10 Longan Yellow 11 Ferruginous 09 Maroon 15 Pure Red 25 Red 21 Deep Orange 19 turquoise 31 Pink 33

ks

Akustická nástenka spája v sebe praktický účel nástenky, na ktorú môžete pripínať dokumenty a všetko potrebné s efektom zníženia hluku aj ozveny v priestore. Akustickú nástenku Vám dodáme v odtieňoch sivej alebo vo farbe podľa vzorkovnika.Rohy zaoblené na želanie rovné. viac

Váha produktu na m2 1 kg na m2
Hrúbka mm 12 mm a 9mm podľa farby
Rozmery 600 x 1200 mm, 800 x 1200 mm, 1000 x 2000 mm
Jednotka produktu 1 ks

Akustická nástenka spája v sebe praktický účel nástenky, na ktorú môžete pripínať dokumenty a všetko potrebné s efektom zníženia hluku aj ozveny v priestore. Akustickú nástenku Vám dodáme v odtieňoch sivej alebo vo farbe RAL podľa Vášho výberu.

Akustické nástenky sú určené na zníženie nadmerného hluku v miestnostiach, ako sú napríklad kancelárie, haly, učebne, čakárne, prednáškové sály a podobne. Nástenky pohlcujú zvuk, ktorý sa vďaka nim toľko neodráža od stien. Vzniká tak pokojné prostredie bez nepríjemných nežiaducich zvukov a ozvien.

Dajú sa využiť ako funkčné prostriedky lepením a zavesovaním na stenu a podobne. Okrem toho ich možno použiť aj ako paravány alebo univerzálne akustické panely. Je možné do nich ľahko zapichovať špendlíky, ktorými k panelu upevníte poznámky a ďalšie dokumenty.

Okrem redukcie hluku a ozveny v priestore Vám akustická nástenka výborne poslúži ako priestor, kde môžete pripevňovať dokumenty pomocou špendlíkov. Akustická nástenka je vďaka svojej variabilnosti vhodná do čakární, kancelárií, učební a tried v školách či škôlkach. Akustická nástenka môže byť dobrý pomocník aj v detskej izbe.

Uvedená cena je za 1 ks. Ak máte záujem o výrobu iného rozmeru, farebného prevedenia alebo akustickú nástenku umiestnenú v ráme, neváhajte nás kontaktovať.

DETAILY

Použitie: Akustické nástenky sú určené pre školy, škôlky, kancelárie, chodby, čakárne a detské izby. 

Materiál: Ťažká tvrdená polyesterová vláknitá doska, nazývaná ako PES vlákno v sivých odtieňoch s viditeľným mramorovaním alebo vo farbe RAL.

Vlastnosti: Akustickú nástenku môžete využiť na pripnutie dokumentov, fotografií či výtvorov Vašich detí. Vďaka tvrdenému akustickému materiálu, z ktorého je nástenka vyrobená je výborným akustickým a izolačným prvkom v interiéri. Pri výrobe akustickej nástenky sa nepoužívajú žiadne chemické prísady, preto je vhodná aj do priestorov, kde sa zdržiavajú aj deti.

Farebné prevedenie: Odtiene sivej s mramorovaním alebo vo farbe RAL.

Zvuková pohltivosť: alfa w = 0,6
Akustické nástenky sú certifikované v najvyššej absorpčnej triede A, čo predstavuje > 0.85 koeficientu redukcie hluku, značeného ako NRC, čo znamená, že pohlcujú až 85 % hluku, ktorý na ne dopadá. Pre porovnanie, klasická priečka zo sadrokartónu má hodnotu NRC 0.15. Použitie akustického panelu teda zaručuje mnohonásobné zlepšenie akustiky.

Horľavosť: B s1,d0

Čistenie: Vysávaním, jemnou kefkou alebo vlhkou bavlnenou handričkou.

Montáž: Montuje sa lepením na stenu, zavesením na stenu ako obraz alebo prichytením na stenu pomocou suchého zipsu.

Vyberte tvar Obdĺžnikový tvar
Povrch Filc
Hrúbka prvku 9mm, 18mm
Tvar prvku Panel Obdlžnik
Materiál jadra Recyklovaný PET panel
Povrchová úprava PET panel Farba
Problém Hluk/ozvena v miestnosti
Umiestnenie na: Stenu
Určené pre: Byty/Domy, Školy, materské školy, Kancelárie

Alternatívne produkty2