Cena platí pre Soundbox Open for call so základnou výbavou vo variante pre dve osoby farba biela.
Otvorená akustická kabína Vám pomôže izolovať sa od hlučného okolia. Je vhodná do pracovného či školského prostredia, kedy potrebujete chvíľu ticha a pokoja na vyriešenie dôležitého telefonátu, či rozhovoru bez okolitého šumu. Je navrhnutá pre dvojicu , či jednotlivca. viac
Sound Box Open – otvorená akustická kabína
Otvorená akustická kabína Sound box open predstavuje kombináciu prémiových akustických panelov a odolnej drevenej konštrukcie. Znižuje rušivý hluk, vytvára pokojnejší a súkromnejší pracovný priestor, pričom zachováva prirodzenú cirkuláciu vzduchu aj vizuálny kontakt s okolím. Vďaka jednoduchej konštrukcii je cenovo dostupnejšia, ľahšia a flexibilnejšia pri umiestnení v kanceláriách, call centrách, coworkingoch alebo školských a verejných priestoroch..
Kabina má z vnutornej strany akustický obklad PET panel, mäkkú sedačku v tkanine a dva odkladacie boxy pod ňou.
Pre dosiahnutie najlepších akustických výsledkov odporúčame kabínu umiestniť priamo k stene alebo do rohu, ideálne v kombinácii s doplnkovým akustickým obkladom.
Technická špecifikácia
| Konštrukcia | DTD/ FELT |
| Steny | DTD 18mm + Felt 12mm |
| Akustické panely | PET panel farba vyber |
| Rozmery – exteriér | Š1200 × H400 × V1800 mm |
| Farba | bledosiva,biela iná na dotaz |
| Veľkosť | pre 1-2 osoby |
| Hmotnosť | 150 kg |
Prednosti
| Lepšie vetranie | Vzduch prirodzene cirkuluje, preto nepotrebuje antívnu ventiláciu ako pri uzavretom boxe |
| Nižšia cena | Vďaka odľahčenej konštrukcii je cenovo dostupnejšia |
| Úložný priestor | Pod sedadlom sa nachádzajú dva odkladacie boxy, ideálne na dokumenty. |
Varianty

Varianta for call: Varianta for work: určená na prácu pre jednu osobu
určená na telefonovanie alebo reč pre dve osoby.
Doručenie a montáž:
- Pre dobu dodania sa informujte na obchod@obifon.sk
- Jednoduchá montáž
- Možnosť opätovného rozobratie a premiestnenia
Farby
Interiér:

Exteriér:

V cene je zahrnuté základné vybavenie – integrovaný stôl a sedačka.
Pre individuálne riešenie alebo väčšie množstvá nás neváhajte kontaktovať
Zvýraznené položky sú povinné.
Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov.






