Mobilné paravany
1. Okamžité vytvorenie tichej zóny kdekoľvek
Mobilné paravany umožňujú rýchlo vytvoriť pokojný priestor aj uprostred rušnej kancelárie. Tlmia hluk, znižujú ozvenu a zlepšujú zrozumiteľnosť reči.
2. Absolútna flexibilita
Dajú sa presúvať podľa aktuálnych potrieb – meeting, telefonát, krátka konzultácia, zmena dispozície… vždy fungujú tam, kde ich práve treba.
PET nožičky pre paraván
12,30 € s DPH
Paraván mobilný Ester - varianty
| Hrúbka prvku | 18mm |
|---|
Paraván mobilný rozkladací Ester - varianty
| Hrúbka prvku | 9mm, 12mm |
|---|
Akustický Paraván Oblý - varianty
| Hrúbka prvku | 18mm, 24mm |
|---|
Paraván čalúnený mobilný EDIT - varianty
od 157,44 € s DPH
| Hrúbka prvku | 40mm |
|---|
Akustický Paraván Oblý
233,70 € s DPH
| Rozmer panelu | 1200x1200mm |
|---|---|
| Hrúbka prvku | 18mm |
Felt paravan 25mm
od 141,45 € s DPH
| Rozmer panelu | 1000x2000mm |
|---|---|
| Hrúbka prvku | 25mm |
Modulárny akustický paravan MP
153,75 € s DPH
| Hrúbka prvku | 60mm |
|---|
Paraván mobilný Tree
| Hrúbka prvku | 18mm |
|---|
Izolačný paraván DECIBEL
| Hrúbka prvku | 40mm |
|---|
Paraván mobilný rozkladací Ester
118,02 € s DPH
| Rozmer panelu | 1200x1800mm |
|---|---|
| Hrúbka prvku | 9mm, 12mm |
Paraván mobilný Accordeon
307,50 € s DPH
| Hrúbka prvku | 9mm |
|---|
Paraván EDIT - MU
228,78 € s DPH
| Hrúbka prvku | 40mm |
|---|
Paraván Industry
231,24 € s DPH
| Hrúbka prvku | 50mm |
|---|
Nožička dlhá typu B7
100,86 € s DPH
Nožička zahnutá pre paraván oblý typu B8
116,85 € s DPH
Nožičky s koliečkami pre mobilný paravan B9
8 € s DPH
Paravánové spojky
2,21 € s DPH
Nožička pre mobilný paraván typu B10
39,36 € s DPH
PET nožičky vysoké
12,30 € s DPH
Nožičky pre mobilný paraván - Typ B3
22,14 € s DPH
Nožičky pre mobilný paraván - Typ B5
23,37 € s DPH
Nožičky pre mobilný paraván - Typ B6
39,36 € s DPH
Články

Paravány ako prvky na delenie priestoru
Vedeli ste, že hluk v kancelárii znižuje pracovnú výkonnosť všetkých pracovníkov? Akustické paravány z našej firmy prinášajú ticho a pohodu spojenú so súkromím. Vyrábame kvalitné mobilné, závesné aj stolové paravány. Všetky vyrábame na mieru, presne podľa požiadaviek zákazníka, podľa jeho požiadavnie a nárokov na odolnosť aj na požadovaný efekt v konkrétnom priestore.

Aké majú byť dobré akustické paravany !
Akustické paravany by mali spĺňať niekoľko dôležitých vlastností, aby boli účinné a funkčné. Tu je prehľad toho, čo by mali mať kvalitné akustické paravany:
Môžeme pomôcť s riešením hlučnosti alebo posluchu?
Zadajte nám požadované údaje a na ich základe Vás budeme kontaktovať


