O nás

Sme rodinná firma zo stredného Slovenska zameraná na výrobu akustických panelov, včetne návrhu a montáže. Akustické panely vyrábame od roku 1995 v Novej Bani a máme za sebou stovky úspešných projektov. Začínali sme finalizáciou Nobasilu a pokračujeme používaním recyklovaných PET panelov Ekosound. Minerálne panely z Nobasilu okrem tepelnoizolačných vlastností maju aj výborné akustické vlastnosti,ktoré pretavujeme do stropných a stenových panelov aby sme priniesli našim zákaznikom ticho. Výhodou minerálnych panelov je aj ich nehorľavosť.
Pár rokov späť vývoj priniesol nové materiály  z PET vlákna. Jedná sa o recyklované PET fľaše,ktoré po premene na vlákno a zalisovaní na dosky sa stali výborným akustickým materiálom.Ich výhodou je ich ekologický charakter,nezávadnosť aj pre deti a výborné mechanické vlastnosti. Nevýhodou je horšia trieda horľavosti trieda B. PET panely  Ekosound sú základom pre rad nových designových produktov na stropy a steny takže s akustikou prišiel aj nový design.

Sídlime v Novej Bani kde sa aj vyrába základná surovina na naše panely Nobasil. Pozývame Vás do našeho showroomu a predajne, kde radi najdeme to správne riešenie pre Váš hluk. Okrem výroby ponúkame aj montáž našich výrobkov spolu s návrhom,akustickou štúdiou a meranim.