Paravány okrem delenia priestoru môžu znižovať aj hluk v miestnosti.

  1. Absorpcia zvuku: Akustické paravány môžu byť vyrobené z materiálov, ktoré absorbujú zvukové vlny, ako napríklad filcový panel . Týmto spôsobom znižujú odrazy zvuku a minimalizujú jeho šírenie medzi rôznymi oblasťami miestnosti, čo môže viesť k celkovému zníženiu hladiny hluku v priestore.

  2. Oddelenie priestorov:  Na zvukové oddelenie priesorov potrebujeme nepriazvučné paravany ako napr. Decibel.  Potom akustické paravány môžu slúžiť na oddelenie rôznych priestorov, napríklad v kanceláriách, reštauráciách alebo verejných priestoroch. Tým môžu zabrániť prenikaniu zvuku z jedného priestoru do druhého a zlepšovať akustický komfort v každom oddelenom priestore.

nakúpte na e-shope

Rýchle info
Paraván mobilný EDIT

Paraván mobilný EDIT

vyrábané na objednávku
Paravany EDIT sú celočalúnené s tvrdou hranou o hrúbke 40mm a viac. Ľahký zvukovo tlmiaci celočalúnený paravan na kovových nožičkách na…
Rýchle info
Paraván Stolový EDIT

Paraván Stolový EDIT

vyrábané na objednávku
Paravany EDIT sú celočalúnené s tvrdou hranou o hrúbke 40mm a viac. Ľahký zvukovo tlmiaci celočalúnený paravan na vytváranie súkromných zón…
Paravány ako prvky na delenie priestoru

Paravány ako prvky na delenie priestoru

Vedli ste, že hluk v kancelárii znižuje pracovnú výkonnosť všetkých pracovníkov? Akustické paravány z našej firmy prinášajú ticho a pohodu spojenú so súkromím. Vyrábame kvalitné mobilné, vysiace aj stolové paravány. Všetky vyrábame na mieru, presne podľa požiadaviek zákazníka, podľa jeho požiadavnie a nárokov na odolnosť aj na požadovaný efekt v konkrétnom priestore.