Deliace a mobilné prvky

Deliace a mobilné prvky

Akustický paravan je mobilná akustická zástena ,ktorú je možné ponechať v priestore stáť a premiestňovať podla potreby. Skladá sa z pohltivej a nepriezvučnej časti.

Stolový paravan EDIT

EDIT paravan pomáha vytvárať súkromie uprostred verejného priestoru.  Paravan je zvukovopohltivý a upravuje akustiku v celom priestore.  

Mobilný paravan EDIT

Ľahký čalúnený paravan na kovových nožičkách akusticky upravuje priestor a vytvára súkromie.  

Mobilný rozkladací paravan ESTHER

Ľahký paravan z panelu Ekosound Hard, vysokej hustoty v sivej a antracitovej mramorovanej farbe. Jeho prednosťou je schopnosť rozkladať  do potrebnej dĺžky a vytvárať uzavretý priestor. Predáva sa na kusy v šírke 500mm,ktoré sa spájajú vkusnými pántami rozkladané ako harmonika alebo do obluka.  

Paravan Industry

Paravan Industry je mobilná akustická zástena, určená na zvukové uzavretie priestoru pred okolitým hlukom, má hliníkový rám a nehorľavú mechanicky odolnú povrchovú úpravu.   

Soundscreen ART Závesný deliaci paravan

Deliace akustické prvky Soundscreen ART znižujú hlučnosť a absorpciou  zvuku pri vysokom estetickom vzhľade...  

Mobilný Paravan Maxo dB

Mobilný paravan MaxodB je akustická zástena, určená na zvukové uzavretie určitého priestoru resp. úpravu akustiky v danom priestore, je tvorený Al profilmi s minerálnou alebo texvláknitou výplňou s povrchovou úpravou tkanina podľa výberu.   

Závesný deliaci paravan

Súprava obdĺžnikov visiaca zo stropu oddeľujúca priestor.  

Decibel Paravan

Tieto štýlové, no zároveň jednoduché stolové paravány sú navrhnuté pre vytvorenie súkromného priestoru so zníženým prestupom zvuku z a do okolia. Majú tiež optimálnu absorpciu zvuku v hlučných pracovných prostrediach. Paravány sú ideálne napríklad na vytvorenie súkromných pracovných miest v open space kanceláriách.