Paravány ako prvky na delenie priestoru

Určite ste už zažili situáciu, keby ste boli v kancelárskom priestore a otravovali Vás rôzne zvuky napríklad z vravy zamestnancov či z telefonátov a nevedeli ste sa sústrediť Vašu aktuálnu činnosť. Veľmi dobrým, ekonomickým a funkčným riešením sú paravány, ktoré znížia hluk, izoujú pracovníkov v openspace kancelárii či inom pracovnom priestore. Paravány našej výroby nadizajnujeme podľa Vašich požiadaviek a potrieb. Paravány vyrábame tak, aby boli mobilné a mohli ste ich presúvať podľa aktuálnych požiadaviek. Samozrejmošťou u nás je aj kvalitné spracovanie a použitie kvalitných látok, vďaka čomu Vám budú paravány slúžiť mnohé roky a budete ich môcť ľahko udržiavať.

S našimi paravánmi vnesiete ticho a pokoj do Vašich bežných dní.

Na čo sa používajú deliace paravány?

Naše deliace paravány Vám pomôžu:

  • rozdeliť priestor kancelárie či výrobnej haly,
  • opricky rozdeliť otvorený pôdorys priestoru,
  • prisposobiť Váš priestor organizačným potrebám pracoviska,
  • eleňiminovať nevýhody otvotených priestorov.

V otvorených kancelárskych priestoroch, výrobných halách, skladových priestoroch je najčastejšie stretávame s nadmerným hlukom, dozvukom a ozvenou. Paravány:

  • absorbujú ozvenu a nepríjemný dozvuk,
  • pohltia hluk,
  • kompenzujú nedostatok súkromia na pracovisku,
  • vytvoria voľnú plochu vhonú na zapichovanie poznámok, dôležitých dokumentov alebo môžu slúžiť ako prezentačná stena.

V prípade zmeny priestorových požiadaviek, môžete mobilné paravány preskladať, vytvoriť tak úplne nový vzhľad a nové priestory bez akéhokoľvek stavebného zásahu. Vďaka všetkým spomenutým vlastnostiam sú deliace paravány vhodné aj ako rozdeľovače priestoru, ale najmä dokážu eliminovať stres, zvýšia koncentráciu a zlepšia celkovú pracovnú pohodu.

Kde naše paravány nájdete?

Okrem technických informácií sme vytvorili aj eshop, kde si môžete jednotlivé paravány vybrať a priamo objednať. Ak potrebujete akokoľvek poradiť alebo potrebujete špecifické rozmery, povrchovú úpravu alebo máte akékoľvek otázky ohľadne našich výrobkov, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom dopytového formulára.
Tip pre Vás: Naše paravány sa dajú spájať, takže nimi dokážete vytvoriť aj úplné súkromie a oddelenie priestoru bez akéhokoľvek stavebného zásahu.

Odporúčané produkty5