Powered by Smartsupp

Paravány ako prvky na delenie priestoru

Určite ste už zažili situáciu, keby ste boli v kancelárskom priestore a otravovali Vás rôzne zvuky napríklad z vravy zamestnancov či z telefonátov a nevedeli ste sa sústrediť Vašu aktuálnu činnosť. Veľmi dobrým, ekonomickým a funkčným riešením sú paravány, ktoré znížia hluk, izoujú pracovníkov v openspace kancelárii či inom pracovnom priestore. Paravány našej výroby nadizajnujeme podľa Vašich požiadaviek a potrieb. Paravány vyrábame tak, aby boli mobilné a mohli ste ich presúvať podľa aktuálnych požiadaviek. Samozrejmosťou u nás je aj kvalitné spracovanie a použitie kvalitných látok, vďaka čomu Vám budú paravány slúžiť mnohé roky a budete ich môcť ľahko udržiavať.

S našimi paravánmi vnesiete ticho a pokoj do Vašich bežných dní.

Na čo sa používajú deliace paravány?

Naše deliace paravány Vám pomôžu:

  • rozdeliť priestor kancelárie či výrobnej haly,
  • opricky rozdeliť otvorený pôdorys priestoru,
  • prisposobiť Váš priestor organizačným potrebám pracoviska,
  • eliminovať nevýhody otvotených priestorov.

V otvorených kancelárskych priestoroch, výrobných halách, skladových priestoroch je najčastejšie stretávame s nadmerným hlukom, dozvukom a ozvenou. Paravány:

  • absorbujú ozvenu a nepríjemný dozvuk,
  • pohltia hluk,
  • vytvárajú tichú zonu na pracovnom stole /varianta decibel/
  • kompenzujú nedostatok súkromia na pracovisku,
  • vytvoria voľnú plochu vhonú na zapichovanie poznámok, dôležitých dokumentov alebo môžu slúžiť ako prezentačná stena.

V prípade zmeny priestorových požiadaviek, môžete mobilné paravány preskladať, vytvoriť tak úplne nový vzhľad a nové priestory bez akéhokoľvek stavebného zásahu. Vďaka všetkým spomenutým vlastnostiam sú deliace paravány vhodné aj ako rozdeľovače priestoru, ale najmä dokážu eliminovať stres, zvýšia koncentráciu a zlepšia celkovú pracovnú pohodu.

Kde naše paravány nájdete?

 Ak potrebujete akokoľvek poradiť alebo potrebujete špecifické rozmery, povrchovú úpravu alebo máte akékoľvek otázky ohľadne našich výrobkov, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom dopytového formulára.
Tip pre Vás: Naše paravány sa dajú spájať, takže nimi dokážete vytvoriť aj úplné súkromie a oddelenie priestoru bez akéhokoľvek stavebného zásahu.

Odporúčané produkty5